پیام راه هرمز

شرکت پیام راه هرمز (سهامی خاص) به شماره ثبت 2952 از سال 1376 به عنوان یکی از معتبر ترین مجموعه های بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل جاده ای کالا در بندرعباس ، توانسته است با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و نیز امکانات و فن آوریهای روز ، خدمات بهینه و موثری را برای تمامی مشتریان خود در سطح کشور فراهم سازد.


حوزه اصلی فعالیت این شرکت در حال حاضر به صورت تخصصی حمل انواع کالای سبک و سنگین از مبدأ بندرعباس به سایر نقاط ایران می باشد. ارسال انواع کامیون و کمرشکن ، امکان عملیات بارگیری کالا پس از انجام امور گمرکی و ترخیص آن از عمده وظایف این شرکت است.
شرکت پیام راه هرمز عضو انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای حمل و نقل جاده ای داخلی کالای بندرعباس ( که آقای حسن رحیمی مدیریت عامل این شرکت از سال 1387 تاکنون به عنوان ریاست هیئت مدیره آن انجمن انتخاب گردیده اند) بوده و همواره خود را ملزم به رعایت و اجرای کلیه قوانین و بخشنامه های صادره از سوی انجمن مذکور و همچنین سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور دانسته و با این خط مشی در سال 1388 به انتخاب سازمان حمل و نقل و پایانه های استان و نیز انجمن صنفی شرکتها به عنوان شرکت حمل و نقل نمونه در بندرعباس شناخته شده و از مدیریت و پرسنل آن نیز تقدیر به عمل آمد. افتخار همکاری با بسیاری از کارخانجات ، ادارات و شرکتهای معتبر که در زمینه بازرگانی و واردات کالا فعالیت داشته اند نیز مؤید این مطلب می باشد.

مدیریت شرکت با تاكيد بر نگرش" جلب رضايت کارفرمایان" ، بهينه سازي مستمر در فرآيندهاي ارائه خدمات ، ارتقاء‌ كيفيت از لحاظ مراحل اجرای پروژه و سيستم هاي حاكم بر شركت، حفظ محيط زيست و صيانت از انسانها را سرلوحه وظايف خويش قرار داده و ضمن تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات قانونی ، اعتقاد دارد كه كاركنان شرکت كه به عنوان با ارزشترين سرمايه اين شركت محسوب مي شوند وظيفه خود خواهند دانست كه با درك كامل انتظارات کارفرمایان و ساير طرفهاي ذينفع در جهت رسيدن به اهداف سازمانی تلاش نمايند.
مدیریت شرکت براي رسیدن به موارد فوق به استفاده از سيستم ها ي نوين مديريتي تا كيد مي نمايد. در راستاي نيل به اين خواسته ها ، آخرین ویرایش استانداردهاي
ISO 14001-2004, ISO 10002-2004 , ISO 9001-2008 , ISO/TS 10004-2010 , OHSAS 18001-2007 , HSE-MS را به عنوان مدل اجرايي انتخاب نموده و در سال 1391 موفق به اخذ گواهینامه های مذکور از شرکت CCPL نروژ گشتیم.اهداف سازمانی شرکت پیام راه هرمز بشرح زیر است:

  • افزایش سطح رضایت کارفرمایان .
  • توسعه زمینه های کاری
  • آموزش مستمر مديران و همكاران شركت و ارتقاي سطح دانش و آگاهي هاي تكنيكي و كيفيتي مرتبط با فعاليتها.
  • برنامه ريزي و اقدام منظم و مداوم بمنظور پيشگيري از وقوع حوادث ناشي از كار و کنترل عوامل زیان آور محیط کار ( عوامل فیزیکی و شیمیایی ).
  • برنامه ريزي و اقدام منظم و مداوم بمنظور پيشگيري از آلودگی های محیط زیست ( خاک و هوا ) و کاهش مصرف منابع.
  • افزایش سطح رضایت مندی مشتریان و رسیدگی به شکایات مشتریان در کمترین زمان ممکن

پیشنهاد ما به کلیه مشتریان محترم ، مشورت با کارشناسان این شرکت و اخذ مشاوره های لازم در این راستا می باشد.